ÅRSMØTE I OSLO SKØITEKLUB

Postet av Oslo Skøiteklub den 24. Feb 2025

Det skal avholdes årsmøte i Oslo skøiteklub 26. mars kl 19:00, og nærmere informasjon om dette kommer på klubbens nettsider.

Årsmøtet velger klubbens styre, og flere av styrets medlemmer er på valg. Medlemmer som er interessert i å påta seg et styreverv i klubben, inviteres til å melde sin interesse. Dette gjelder ikke minst de som har yngre barn i klubben og et litt mer langsiktig perspektiv på sin involvering i klubbens aktiviteter.

Styret har bl.a ansvaret for treneravtaler, klubbens økonomi, driftsavtaler og ansatte. Arbeidet favner klubbens ulike idrettsgrener. Se gjerne klubbens håndbok for mer informasjon, den ligger på klubbens nettside (oslosk.no) Som medlem av styret får du muligheten til å være med å ta ansvaret for dette. Arbeidet skjer på dugnadsbasis, og med styremøter ca hver 6 uke gjennom året, og noe mellomliggende arbeid.

Dersom du er interessert i dette eller ønsker mer informasjon, så kan du ta kontakt med valgkomiteens leder på epost: pererik.martinussen@sweco.no.


Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.